גיימר יקר, אינך מחובר כעת למערכת. אם אינך רשום בקהילתנו, אתה מוזמן להירשם באמצעות לחיצת כפתור המשתמש למעלה באתר. גלישה מהנה!
x

הכרזה

כיווץ
אין עדיין הכרזות.

תוסיפו אותי - שרת euw

כיווץ
X
  • סינון
  • שעה
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• תוסיפו אותי - שרת euw

הייתי דימונד 2- מאסטר רוב עונה 7 בEUNE.

קיבלתי PBAN אז עכשיו אני עולה לרמה 30 בEUW, מי שרוצה לשחק שיוסיף אותי - C0ck Smuggler
    ──────────────── ────────────── ──────────▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄────────── ─────▄▄▀▀▀▀───── ────▀▀▄▄────── ───▄▀─────────── ───────▀▀▄──── ──█───────────── ──────────█─── ─█────────────── ──────▄▀▀▀▀▀█▄ █▀────────────── ─────█────▄███ █─────────────── ─────█────▀███ █─────▄▀▀██▀▄─── ─────█───────█ █────█──████─█── ──────▀▄▄▄▄▄█─ █────█──▀██▀─█── ────────────█─ █────█───────█── ───────────▄▀─ █────▀▄─────▄▀── ▄▄▄▄▄▄▄▄───█── █──────▀▀▀▀▀──── ─█─█─█─█──▄▀── ─█────────────── ▄█▄█▄█▀──▄▀─── ──█───────────── ────────▄▀──── ───▀▀▀▄───────── ▄▄▄▄▄▄▀▀────── ────▄▀─────────▀ ──▄▀────────── ──▄▀──────────── ──█─────────── ─▄▀───────────── ──█──▄▀▀▀█▀▀▄─ ─█────█──█▀▀▀▄── ──█▀▀────█──█─ ▄█────▀▀▀────█── ──█────▀▀───█─ █▀▄──────────█── ──█▄────────█─ █──▀▀▀▀▀█▄▄▄▄▀── ──▀█▀▀▀▄▄▄▄▀── █─────────────── ───▀▄─────────
מבצע...
X